Restaurace U Černého slunce

Sklepní restaurace členěná do několika prostor dokáže nabídnout své pohostinství až 165 hostům najednou. Zaměřuje se na poskytování gastronomických služeb organizovaným skupinám turistů cestovních kanceláří i soukromých průvodců a za dvě desítky let své existence již proslula svou velmi kvalitní, příjemnou a hlavně rychlou obsluhou. Pořádáme zde také firemní akce a večírky, svatby a promoce. Díky své rozlehlosti a členitosti pod gotickými klenbami je restaurace oblíbeným místem i pro konání rautů. Skýtá nečekané kulinářské zážitky čerpající zejména z tradiční české kuchyně. Je vyhlášena i značkovými čejkovickými víny a plzeňským pivem.

Folklore Garden

Zveme vás k nezapomenutelnému zážitku s tradičním českým folklórem a večeří. Tanečníci a hudebníci našeho skvělého souboru, oblečení do lidových krojů, vám budou po dvě a půl hodiny zajišťovat zábavu, povyražení a obveselení. Neváhejte se aktivně zapojit a naučit se české lidové písně, tance a hry. K večeři tradiční české kuchyně se podává neomezené množství nápojů.

Restaurace U Matěje Kotrby

Hostinec U Matěje Kotrby nabízí vynikající klasická česká jídla (vše domácí výroby) i speciality světové kuchyně, lahodné plzeňské pivo, vína z Moravy a dalších vinařských zemí. Renomovaná nekuřácká restaurace v historické části hlavního města Praha – Nové Město se těší vaší oblibě a zájmu již mnoho let. Unikátní prostory na vás dýchnou atmosférou dob dávno minulých. Přijďte si k nám vychutnat luxusní večeři s partnerem, oslavit výročí, uspořádat firemní akce, či svatební hostinu. Restaurace se nachází blízko metra Karlovo náměstí a Národní třída, v blízkosti Národního divadla, na rohu ulic Křemencova a Opatovická, celkovou kapacitu má naše restaurace 80 míst.

Restaurace Dynamo

Naše restaurace byla založená roku 1999. V témže roce oceněná za design_interiér, který pro nás vytvořil Olgoj Chorchoj a Aleš Najbrt. Nacházíme se v centru Prahy – Pštrossova ulice. Nabízíme evropskou kuchyň, každý všední den polední menu. Máme obrovský výběr malt. Whisky a vín z Moravy a světa.

U Zlaté podkovy

Restaurace U Zlaté podkovy

Zastavte se cestou z Pražského Hradu v restauraci U Zlaté Podkovy. Čeká na Vás přívětivý personál, široká nabídka jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně, velký výběr nápojů, několik druhů piva a vyhlášených moravských vín.

Nabízíme posezení v restauraci s příjemnou atmosférou, interiérem zařízeným v duchu staročeské pivnice s  příjemnou venkovní zahrádkou. Na požádání zajistíme živé hudební vystoupení.

Kapacita: 50 míst + 30 míst na venkovní zahrádce

Restaunt Amaryla

Nekuřácká, plně klimatizovaná restaurace umístěná v Hotelu Amarilis. Obohaťte své kulinářské zážitky v restauraci Amaryla skvosty současné mezinárodní, a také české kuchyně, připravené ždy s mírně netradičním vylepšením v příjemné a klidné atmosféře.Každý měsíc přicházíme s novým výběrem z několika speciálně vybraných menu. Naše restaurace podává vždy vynikající a čerstvé pokrmy, připraveny s ohledemna zdravý životní styl, tak typickou českou kuchyni. Výbornou kuchyni ruku v ruce doplňují moravská a  světová vína, která zaručeně umocní tento zážitek. Prostory restaurantu a Hotelu Amarilis se přímo nabízejí pro využití a k uspořádání rodinné oslavy,firemní akce či svatby.

Restaurant Michal

Restaurant Michal se nachází v jedné z nejstarších částí historické Prahy na pravém břehu Vltavy v Náprstkově ulici, jen pár kroků od kamenných oblouků Karlova mostu. Také tato jeho přítomnost vybízí po čase stráveném u dobrého jídla a pití k příjemné procházce s krásným výhledem na panorama Hradčan. Dům, ve kterém je restaurace umístěna, byl přestavěn v secesním stylu v druhé polovině 19. století, avšak z interiéru restaurace je patrné, že jeho kořeny sahají až do ranně gotického období. Dokladem toho je i jedna z nejstarších pražských ulic Boršov, se kterou restaurace sousedí.

Kontakt

 

Štěpánská 18

Praha 1

TEL.+420 222 748 808 
FAX.+420 222 748 843
info@jerome.cz

 

U Zlaté Podkovy